Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia
När du bor i Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia Penha kan du enkelt nå Fortress Beach, som ligger ungefär 4 km bort.
Villan ligger också ungefär 10 minuter med bil från Museu Oceanográfico UNIVALI och cirka 20 minuters promenad från Praia da Saudade. Denna villa erbjuder närhet till Beto Carrero World (4,1 km) och Alegre Beach (1 km).
I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Det finns hårtorkar, badlakan och handdukar för gästernas komfort.
I Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia finns te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap för självhushållning. Gästerna har också tillgång till matplats. Restaurangen Mami'S Lanches ligger ganska nära detta boende och erbjuder sydamerikanska rätter.
- Flygplatser
- Ministro Victor Konder internationella flygplats18 km
Bekvämligheter på boendet
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Rum med Wi-Fi
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Heltäckningsmatta
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vad är priset för en natt på Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia?
Genomsnittspriset i Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia är 59$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia?
Man kan bo i Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia med sitt husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia?
Gästerna på Durma Olhando O Ceu Em Cabana Com Claraboia kan enkelt nå Fortress Beach och Museu Oceanográfico UNIVALI, som ligger 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.